Zapisy i opłaty

Regulamin zapisów i opłat

1) Zgłoszenia na warsztaty przyjmujemy do wyczerpania puli miejsc.

2) Prosimy postępować zgodnie z instrukcją podaną poniżej.

  1. Kliknij na słowo „zarejestruj się”, które znajduje się pod tą instrukcją. Otworzy Ci się w nowym oknie formularz z pozycjami do uzupełnienia.
  2. Wypełnij krótko i zwięźle wszystkie pola i kliknij „zapisz się”.
  3. Po przesłaniu formularza zgłoszeniowego wyświetli Ci się informacja potwierdzająca rejestrację oraz logo systemu dotpay. Po kliknięciu w logo dotpay zostaniesz przekierowany do systemu, za pomocą którego należy dokonać opłaty.
  4. Otrzymasz też automatyczną wiadomość na podanego przez Ciebie maila z potwierdzeniem rejestracji. W wiadomości będzie zamieszczony również link do systemu dotpay, abyś mógł uregulować opłatę, jeśli nie udało się to podczas rejestracji.
  5. Opłacenie warsztatu, oznacza, że znajdujesz się na liście osób zapisanych na zajęcia.
  6. W przypadku wyświetlenia nad formularzem informacji  o braku miejsc na wybrany warsztat, możesz zapisać się na listę rezerwową, postępując jak powyżej, nie dokonując jednak opłaty. Jeśli zwolni się miejsce, skontaktujemy się z Tobą.

3) Opłata za pojedynczy warsztat wynosi 20 zł i należy dokonywać jej za pomocą systemu dotpay podczas rejestracji na zajęcia.

4) Opłatę należy wnieść maksymalnie 3 dni od daty rejestracji i nie później niż 3 dni przed rozpoczęciem zajęć. Nieuregulowanie opłaty w terminie, będzie skutkowało anulowaniem rezerwacji.

5) Opłata stanowi wkład własny uczestnika w zajęcia i nie podlega refundacji, ani zwrotowi.

6) Podczas jednej rejestracji możesz zapisać się na kilka warsztatów. Zwróć jednak uwagę na terminy warsztatów - część warsztatów odbywa się w tym samym terminie.

W razie pytań lub problemów prosimy o kontakt mailowy: warsztaty.klatrat@gmail.com

 

Zarejestruj się na warsztaty dla gimnazjalistów

Zarejestruj się na warsztaty dla licealistów

Kalendarz wydarzeń

Zobacz aktualny kalendarz projektów i wydarzeń organizowanych przez KLATRAT.

Zobacz kalendarz wydarzeń

Newsletter

Nasi partnerzy