Zapisy i opłaty

Regulamin zapisów i opłat

1)     Zgłoszenia do udziału w warsztatach przyjmujemy do 22 marca 2017 r.

2)     Prosimy postępować zgodnie z instrukcją podaną poniżej.

  1. Kliknij na sformułowanie „Zarejestruj się”, które znajduje się pod tą instrukcją. Otworzy Ci się w nowym oknie formularz z pozycjami do uzupełnienia.
  2. Wypełnij krótko i zwięźle wszystkie pola i kliknij „zapisz się”.
  3. Po przesłaniu formularza zgłoszeniowego wyświetli Ci się informacja potwierdzająca rejestrację.
  4. Otrzymasz też automatyczną wiadomość na podanego przez Ciebie maila z potwierdzeniem rejestracji. Będzie to oznaczało, że znajdujesz się na liście osób zapisanych na test kwalifikacyjny, który odbędzie się 25 marca 2017 r. o godz. 14.00 w Auli Czochralskiego (na parterze) w Gmachu Technologii Chemicznej na Kampusie Politechniki Warszawskiej (ul. Koszykowa 75).

3)     Opłata za cały cykl czterech dni warsztatowych wynosi tylko 100 zł. Zostanie ona pobrana od osób, które zakwalifikują się do uczestnictwa w projekcie, w dniu 25 marca 2017 r., po ogłoszeniu wyników testu. Opłata stanowi wkład własny uczestnika w zajęcia i nie podlega refundacji, ani zwrotowi (nawet w przypadku rezygnacji przed rozpoczęciem warsztatów).

4)     Osoby zakwalifikowane do projektu (po przeprowadzonym teście kwalifikacyjnym) zobowiązane są do przyniesienia na pierwsze zajęcia podpisanej zgody jednego z rodziców (lub prawnego opiekuna) na udział w projekcie.

Formularz zgody otrzymasz po teście kwalifikacyjnym wraz z informacją o zakwalifikowaniu się na zajęcia laboratoryjne. Zabierz podpisany formularz ze sobą na pierwsze zajęcia!
Bez tego dokumentu nie zostaniesz dopuszczony do zajęć laboratoryjnych.

W razie pytań lub problemów prosimy o kontakt mailowy: warsztaty.klatrat@gmail.com

Rejestracja zakończona

Kalendarz wydarzeń

Zobacz aktualny kalendarz projektów i wydarzeń organizowanych przez KLATRAT.

Zobacz kalendarz wydarzeń

Newsletter

Nasi partnerzy